Hikayemiz

Niyazi Kesim Restoran

1985 yılında Bafra’da başlayan ticari hayatımız yıllar geçtikçe büyüyerek devam etmiştir. 2006 yılında Bafra - Meydan‘da belediyenin karşısında bulunan faaliyetteki restoranı devir alarak ünvanını “Niyazi Kesim Restoran” olarak değiştirilmiştir.

Köklü Tarihiyle

Bafra Pidesi

1900 'lü yılların başında Bafra Pidesi yapan fırınlar bilinmemekte, 1920 den 1960'a kadar olan dönemde ise bilinen 8 veya 10 ekmek fırınının malzemelerin yine evlerde hazırlanarak getirilmesi ile Bafra Pidesi yapmaları ve halkın kendilerine has bu lezzetli yiyeceği yediğidir.

Günümüzde ise ilçede birçok pide salonu açılmış olup bu eski pazar günü geleneği ve bu tarihi lezzet ilçe sakinleri ve civar il, ilçelerden gelen misafirlerin damaklarında unutlmaz tadı ile kalmaya devam etmiştir.

Enfes Lezzetlerle

Restoranlarımız

Restoranlarımızla toplamda 1000 kişilik salonlarıyla deniz manzarası eşliğinde her türlü toplu yemek, düğün, nikah ve özel günlerinizde yapacağınız toplantılara uygun bir ortam sağlanmıştır. Bugün Niyazi Kesim Restoran, lezzetli ürünleri ve ürün çeşitliliğiyle tüm bölge halkına gururla hizmet vermektedir.

Pideler

Kıymalı, peynirli ve pastırmalı pidelerimiz her zaman taze, her zaman sıcak.

Et Yemekleri

Her zaman taze, lezzetli ve doğal. Özenle terbiye edilmiş ve pişirilmiş bu etlerimiz her zaman sıcak ve tazedir.

Balık

Izgara, tava, çıtlama, buğlama ve Ordu usulü şeklinde tüm pişirme çeşitlerinde servis ediyoruz. Taze taze, denizden.

Dünya Mutfağı

Tadı dillerde, farkı gönüllerde. Uygun fiyat, taze, sıcak ve doğal lezzetlerle sizlerleyiz.